Atribuită Anunț atribuire

Pachet 2: LOT 1 și LOT 2 după cum urmează: LOT 1 – P+E si asistenta tehnica proiectant pentru obiectivul de investitii: „Construire cresa medie, localitatea Moldova Noua, str. Sf. Varvara, orasul Moldova Noua, judetul Caras Severin LOT 2 – P+E si asistenta tehnica proiectant pentru obiectivul de investitii: „Proiect tip construire creșă mica, Calea Romanilor nr. 149, orasul Geoagiu, jud Hunedoara

Număr anunț
SCNA1116513
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.750.470,05 RON
Valoare atribuită
29.750.470,05 RON
Data anunțului
24.06.2026 10:57

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 25.411.787,99 RON Adjudecat: 47.542.321,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si … 14.448.215,85 RON SC ROZINI SRL,TEHNODOMUS S.R. L. 2 contracte 27.386.351,28 RON
SC ROZINI SRL,TEHNODOMUS S.R. L. · contract 49 · 28.01.2025 13.693.175,64 RON
SC ROZINI SRL,TEHNODOMUS S.R. L. · contract 49 · 28.01.2025 13.693.175,64 RON
2 Proiectare – faza adaptare la amplasament, execuție lucrări si … 10.963.572,14 RON S.C. SERVAL SOLUTIONS S.R.L.,S.C. MIRA MON PREST COM S.R.L. S.R.L.,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,MARSUN ELECTROGAS S.R.L.,S.C. IMPERIAL TRUST BUSINESS S.R.L. 2 contracte 20.155.970,16 RON
S.C. SERVAL SOLUTIONS S.R.L.,S.C. MIRA MON PREST COM S.R.L. S.R.L.,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,MARSUN ELECTROGAS S.R.L.,S.C. IMPERIAL TRUST BUSINESS S.R.L. · contract 43 · 22.01.2025 9.896.665,96 RON
S.C. SERVAL SOLUTIONS S.R.L.,S.C. MIRA MON PREST COM S.R.L. S.R.L.,MAGNUM CONSTRUCT PROIECT SRL,MARSUN ELECTROGAS S.R.L.,S.C. IMPERIAL TRUST BUSINESS S.R.L. · contract 43 · 22.01.2025 10.259.304,20 RON

Valoare atribuită

29.750.470,05 RON

din 29.750.470,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.