Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 78,1% sub estimat

Acord cadru de furnizare materiale sanitare - ” CEARSAFURI PENTRU SALILE DE OPERATIE ”

Număr anunț
CAN1158587
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Cod CPV
39518200-8 · Cearsafuri pentru sali de operatie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286.250 RON
Valoare atribuită
62.561,25 RON 78,1% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 10:57
Anunț de participare
CN1083167

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Adjudecat: 313.884,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 SET STERIL DE CAMPURI CHIRURGICALE ORTOPEDICE DE SOLD CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT 5 contracte 107.063 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 3603 · 19.11.2025 3.065 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 70 · 15.01.2026 3.065 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 842 · 11.03.2026 4.904 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 585 · 10.02.2026 4.904 RON
AXIA MEDICAL SRL,STERIL ROMANIA,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract AC-445 · 18.11.2025 91.125 RON
2 SET STERIL DE CAMPURI CHIRURGICALE ORTOPEDICE DE GENUNCHI AXIA MEDICAL SRL 5 contracte 95.625 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 3605 · 19.11.2025 3.093,75 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 843 · 11.03.2026 1.968,75 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 71 · 15.01.2026 3.656,25 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract AC-446 · 18.11.2025 84.375 RON
AXIA MEDICAL SRL · contract 584 · 10.02.2026 2.531,25 RON
3 SET STERIL DE CAMPURI CHIRURGICALE ORTOPEDICE DE ARTROSCOPIE CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,STERIL ROMANIA 5 contracte 111.196,50 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 844 · 11.03.2026 1.182,50 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 3604 · 19.11.2025 3.311 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 72 · 15.01.2026 3.547,50 RON
CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT · contract 583 · 10.02.2026 1.655,50 RON
AXIA MEDICAL SRL,CREATIVE & INNOVATIVE MANAGEMENT,STERIL ROMANIA · contract AC-447 · 18.11.2025 101.500 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AXIA MEDICAL SRL CUI 20169480
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

62.561,25 RON

din 286.250 RON estimat 78,1%

Adjudecat la 21,9% din estimat · economie 223.688,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.