Atribuită
Anunț atribuire
Acord cadru nr. 1426/24.03.2026 15 luni LOT 3 - Bonuri valorice de carburant
- Număr anunț
- CAN1166431
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 808.538,76 RON
- Valoare atribuită
- 808.538,76 RON
- Data anunțului
- 23.04.2026 10:13
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 808.538,76 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | ROMPETROL DOWNSTREAM | 808.538,76 RON |
Valoare atribuită
808.538,76 RON
din 808.538,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro