Atribuită
Anunț atribuire
Pachet 70: P- faza adaptare la amplasament, execuție lucr. și asist. tehnica din partea proiectantului pe perioada exec. lucrărilor pentru : Lot 1 – 14355 Proiect tip -„Construirea, echiparea și operaționalizarea unei creșe medii pentru maxim 7 grupe în orașul Pecica, judetul Arad” Lot 2 – 11837- Proiect tip- „Construire creșă pentru max. 4 grupe/ 40 copii, oraș Abrud, județul Alba”
- Număr anunț
- SCNA1116072
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
- Cod CPV
- 45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.584.043,71 RON
- Valoare atribuită
- 21.584.043,71 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 25.143.068,79 RON Adjudecat: 42.865.671,76 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 14355 Proiect tip -„Construirea, echiparea și operaționalizarea… | 14.179.496,65 RON | TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L.,Wire Project Solutions,SMB STEEL PROJECT PARTNERSHIP 2 contracte | 23.939.264,02 RON |
| TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L.,Wire Project Solutions,SMB STEEL PROJECT PARTNERSHIP · contract 4 · 13.01.2025 | 11.969.632,01 RON | |||
| TECH SOLUTIONS & EQUIPMENTS S.R.L.,Wire Project Solutions,SMB STEEL PROJECT PARTNERSHIP · contract 4 · 13.01.2025 | 11.969.632,01 RON | |||
| 2 | 11837- Proiect tip- „Construire creșă pentru max. 4 grupe/ 40 c… | 10.963.572,14 RON | DALUBUILD CONSTRUCT,GLOBAL PROIECT,TODERICĂ SOLUTIONS · TODERICĂ SOLUTIONS,DALUBUILD CONSTRUCT,GLOBAL PROIECT 2 contracte | 18.926.407,74 RON |
| DALUBUILD CONSTRUCT,GLOBAL PROIECT,TODERICĂ SOLUTIONS · contract 38 · 21.01.2025 | 9.463.203,87 RON | |||
| TODERICĂ SOLUTIONS,DALUBUILD CONSTRUCT,GLOBAL PROIECT · contract 38 · 21.01.2025 | 9.463.203,87 RON | |||
Valoare atribuită
21.584.043,71 RON
din 21.584.043,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro