Atribuită
Anunț atribuire
Lucrari de executie aferente obiectivului de investiții „P47 BERCENI – Penitenciar 1000 de locuri cu regim maximă siguranță şi închis”, jud. Prahova
- Număr anunț
- CAN1119595
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala a Penitenciarelor (CUI 4266324)
- Furnizor / câștigător
- NESS PROIECT EUROPE SRL (CUI 27503616)
- Cod CPV
- 45216113-9 · Lucrari de constructii de inchisori (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640.078.304,99 RON
- Valoare atribuită
- 665.146.105,91 RON
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:59
- Anunț de participare
- CN1055512
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NESS PROIECT EUROPE SRL CUI RO 27503616
Terți susținători 1
Acer Proje İnşaat A.Ş. CUI 0050556090
Subcontractanți 6
COMINVEST SRL CUI RO 9319179
GENERAL ME.EL ELECTRIC S.R.L. CUI RO 3755713
GOGAN SRL CUI RO 1351794
H.I.T & COLD INSTAL SRL CUI 15872695
POWEREX ELECTRO S.R.L. CUI 40358831
SCHINDLER ROMANIA SRL CUI RO 11530967
Terți + subcontractanți 1
ARCADA COMPANY SA CUI RO 5437520
Valoare atribuită
665.146.105,91 RON
din 640.078.304,99 RON estimat
Deschise acum pe acest cod
Nicio licitație deschisă acum pe 45216113-9. Apar constant — primești email în ziua în care apare una.
Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.