Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 90,7% sub estimat
Cartușe de toner
- Număr anunț
- CAN1139071
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.163.868,81 RON
- Valoare atribuită
- 202.201,06 RON 90,7% sub estimat
- Data anunțului
- 24.06.2026 10:59
- Anunț de participare
- CN1073908
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (6)
Adjudecat: 1.795.606,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartușe de toner Canon | — | MEDA CONSULT 7 contracte | 49.303 RON |
| MEDA CONSULT · contract 5857 · 02.07.2025 | 991 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 3332 · 20.04.2026 | 4.739 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 2711 · 01.04.2026 | 5.274 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 2132 · 16.03.2026 | 3.456 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 13317 · 03.12.2025 | 22.279 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 9234 · 26.09.2025 | 10.983 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 5600 · 24.06.2025 | 1.581 RON | |||
| 2 | Cartușe de toner Lexmark | — | — | |
| 3 | Cartușe de toner HP / SAMSUNG | — | MEDA CONSULT 3 contracte | 1.605.700,20 RON |
| MEDA CONSULT · contract 1017 · 18.02.2025 | 1.522.892 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 4470 · 30.05.2025 | 32.770,50 RON | |||
| MEDA CONSULT · contract 5429 · 20.06.2025 | 50.037,70 RON | |||
| 4 | Cartușe de toner Xerox | — | ESTICO | 71.079 RON |
| 5 | Cartușe de toner diverse (Kyocera, Konica Minolta, Ricoh, Broth… | — | Mida Soft Business 2 contracte | 69.524 RON |
| Mida Soft Business · contract 1015 · 18.02.2025 | 68.346 RON | |||
| Mida Soft Business · contract 4962 · 12.06.2025 | 1.178 RON | |||
| 6 | Cartușe de toner echivalente 100% (non-OEM) - (EOL) | — | Anulat | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESTICO SRL CUI RO 1094402
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ESTICO SRL CUI RO 1094402
Valoare atribuită
202.201,06 RON
din 2.163.868,81 RON estimat
90,7%
Adjudecat la 9,3% din estimat · economie 1.961.667,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.