Atribuită
Anunț atribuire
Acord Cadru nr. 20252 din 04.05.2026 Lot 10 Fructe tropicale si fructe cu coaja aferent perioadei 04.05.2026-03.05.2028
- Număr anunț
- CAN1167315
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
- Cod CPV
- 03222100-4 · Fructe si fructe cu coaja tropicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Negociere fara publicare prealabilacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 857.753 RON
- Valoare atribuită
- 857.753 RON
- Data anunțului
- 07.05.2026 15:10
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 857.753 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot implicit | — | — | |
| — | — | LEGUMFRUCT DEPOO&DISTRIBUTION | 857.753 RON |
Valoare atribuită
857.753 RON
din 857.753 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro