Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de furnizare produse, Lotul nr. 2 – Carne de vita si amestec nr. 20042/30.04.2026 pentru perioada mai - septembrie 2026

Număr anunț
CAN1167307
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Cod CPV
15111000-9 · Carne de bovine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175.710,55 RON
Valoare atribuită
175.710,55 RON
Data anunțului
07.05.2026 14:20

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 175.710,55 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
CARPATIS 175.710,55 RON

Valoare atribuită

175.710,55 RON

din 175.710,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.