Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de furnizare produse, Lot nr. 1 – Carne de porc si miel nr. 20041/30.04.2026 perioada mai - septembrie 2026

Număr anunț
CAN1167296
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339.759,54 RON
Valoare atribuită
339.759,54 RON
Data anunțului
07.05.2026 13:39

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 339.759,54 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
CARPATIS 339.759,54 RON

Valoare atribuită

339.759,54 RON

din 339.759,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.