Atribuită Anunț atribuire

Contract subsecvent de furnizare produse Lot nr.16 – Produse de morarit, amidon si produse amilacee nr.19962 din data de 30.04.2026 perioada mai-septembrie 2026

Număr anunț
CAN1167283
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Cod CPV
15600000-4 · Produse de morarit, amidon si produse amilacee (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
152.370 RON
Valoare atribuită
152.370 RON
Data anunțului
07.05.2026 12:26

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 152.370 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot implicit
ELLMAR COM 152.370 RON

Valoare atribuită

152.370 RON

din 152.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.