Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE SERVICII ORGANIZARE EVENIMENT PENTRU ZILELE COMUNEI GALAUTAS 14-15 AUGUST 2024
- Număr anunț
- DA35979399
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
- Furnizor / câștigător
- CULT & ART EVENTS S.R.L. (CUI 48583871)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 87.800 RON
- Data publicării
- 19.06.2024 13:52
- Data finalizării
- 19.06.2024 15:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.