Atribuită Cumpărare directă

IAURT 2.8% GRASIME CRIS-TIM 125G NUMAR DE REFERINTA: 250.0669 PRET DE CATALOG: 1,23 RON / Unitate d

Număr anunț
DA35970726
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr. 4 (CUI 4567904)
Furnizor / câștigător
CRIS-TIM FAMILY HOLDING S.A. (CUI 13533870)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
348,65 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
19.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,65 RON