Atribuită Anunț atribuire

„ Servicii de preluare, transport si neutralizare a nămolului cu codul 19.08.05, provenit de la Statia de Epurare Timisoara ”

Număr anunț
CAN1167469
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Cod CPV
90513900-5 · Servicii de eliminare a namolului (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Negociere fara publicare prealabila
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550.000 RON
Valoare atribuită
2.550.000 RON
Data anunțului
11.05.2026 13:51

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Valoare atribuită

2.550.000 RON

din 2.550.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.