Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 71,6% sub estimat

Alimente pentru prepararea hranei – Peste congela, faina, zahar, condimente, fructe congelate

Număr anunț
CAN1164321
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Cod CPV
15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
438.675,53 RON
Valoare atribuită
124.557,60 RON 71,6% sub estimat
Data anunțului
18.05.2026 08:43
Anunț de participare
CN1088009

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (10)

Adjudecat: 445.787,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PESTE CONGELAT AMIA INVEST,COPANEX · AMIA INVEST 2 contracte 119.052 RON
AMIA INVEST,COPANEX · contract 1 · 10.03.2026 84.345 RON
AMIA INVEST · contract 362 · 01.04.2026 34.707 RON
2 FAINA DE GRAU AMIA INVEST 28.700 RON
3 ZAHAR FILVAS SERVCOM · STEDYAN COM,FILVAS SERVCOM,AMIA INVEST 2 contracte 123.035,30 RON
FILVAS SERVCOM · contract 355 · 30.03.2026 5.740,30 RON
STEDYAN COM,FILVAS SERVCOM,AMIA INVEST · contract 2 · 10.03.2026 117.295 RON
4 MĂSLINE STEDYAN COM,FILVAS SERVCOM 2 contracte 12.922,30 RON
STEDYAN COM,FILVAS SERVCOM · contract 5 · 10.03.2026 8.060 RON
FILVAS SERVCOM · contract 306 · 27.03.2026 4.862,30 RON
5 FRUCTE CONGELATE FILVAS SERVCOM 5.798 RON
6 CEREALE AMIA INVEST 2 contracte 47.045 RON
AMIA INVEST · contract 7 · 10.03.2026 44.645 RON
AMIA INVEST · contract 293 · 26.03.2026 2.400 RON
7 UNT PENTRU PATISERIE FILVAS SERVCOM 2 contracte 93.084 RON
FILVAS SERVCOM · contract 366 · 31.03.2026 26.199 RON
AMIA INVEST,FILVAS SERVCOM · contract 6 · 10.03.2026 66.885 RON
8 BRANZETURI Anulat
9 PASTE FĂINOASE AMIA INVEST 16.151 RON
10 CONDIMENTE Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FILVAS SERVCOM SRL CUI RO17975603
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
COPANEX SRL CUI RO 5994229
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

124.557,60 RON

din 438.675,53 RON estimat 71,6%

Adjudecat la 28,4% din estimat · economie 314.117,93 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.