Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 84,9% sub estimat

Reactivi si Materiale sanitare Anatomie Patologica-15 loturi

Număr anunț
CAN1161216
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.170.460 RON
Valoare atribuită
327.320 RON 84,9% sub estimat
Data anunțului
18.05.2026 08:43
Anunț de participare
CN1084969

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (15)

Estimat: 2.170.460 RON Adjudecat: 2.157.600 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Coloranti pentru marcaj tesuturi 61.760 RON
2 Recipient inscriptionat, cu capac, pentru material biopsic, cap… 16.200 RON
3 Recipient inscriptionat, cu capac, pentru material biopsic, cap… 4.640 RON
4 Solutie pentru curatat parafina 279.000 RON TUNIC PROD S.R.L. 2 contracte 1.378.330 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 82.1/03.12.2025 · 29.12.2025 1.265.980 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 2 · 23.02.2026 112.350 RON
5 Tub testare centrifuga 10 ml 1.440 RON SC Nova Fit 2000 S.R.L. · PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.,SC Nova Fit 2000 S.R.L.,TUNIC PROD S.R.L. 2 contracte 4.850 RON
SC Nova Fit 2000 S.R.L. · contract 3 · 23.02.2026 290 RON
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.,SC Nova Fit 2000 S.R.L.,TUNIC PROD S.R.L. · contract 82.2/03.12.2025 · 29.12.2025 4.560 RON
6 Parafina histologica 318.000 RON
7 Lame microtom de parafina 660.000 RON LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL · MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L.,LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL,TUNIC PROD S.R.L. 2 contracte 698.550 RON
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL · contract 4 · 23.02.2026 38.550 RON
MEDIST LIFE SCIENCE S.R.L.,LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL,TUNIC PROD S.R.L. · contract 82.3/03.12.2025 · 29.12.2025 660.000 RON
8 Formalina 10% neutra, tamponata 292.500 RON
9 Kit coloratii speciale 78.000 RON TUNIC PROD S.R.L. 61.470 RON ↓21,2%
10 Manusi autopsie 164.400 RON ZARYS INTERNATIONAL GROUP MEDICAL EQUIPMENT S.R.L.,Novaintermed S.R.L.,TZMO ROMANIA SRL 14.400 RON ↓91,2%
11 Pipeta citologie 3.120 RON
12 Recipient cu capac capacitatea 190 ml, preumplut cu 75 ml forma… 107.200 RON
13 Recipient cu capac de capacitate 55 ml, preumplut cu 18 ml form… 65.600 RON
14 Solutie decalcefiere 11.400 RON
15 Manusi de protectie anatomie patologica 107.200 RON

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

327.320 RON

din 2.170.460 RON estimat 84,9%

Adjudecat la 15,1% din estimat · economie 1.843.140 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.