Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 51,4% sub estimat
Alimente pentru prepararea hranei – Orez, malai, conserve de legume si fructe
- Număr anunț
- CAN1156754
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 199.132,36 RON
- Valoare atribuită
- 96.731,44 RON 51,4% sub estimat
- Data anunțului
- 18.05.2026 08:38
- Anunț de participare
- CN1082386
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Adjudecat: 259.709,64 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Orez | — | STEDYAN COM | 8.752 RON |
| 2 | PRODUSE DE MORARIT SI PANIFICATIE | — | STEDYAN COM 3 contracte | 36.470 RON |
| STEDYAN COM · contract 1571 · 09.10.2025 | 19.039 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 9 · 29.01.2026 | 8.255,40 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 53 · 10.02.2026 | 9.175,60 RON | |||
| 3 | CONSERVE DE LEGUME ȘI FRUCTE | — | STEDYAN COM 3 contracte | 214.487,64 RON |
| STEDYAN COM · contract 1820 · 12.11.2025 | 17.055,80 RON | |||
| STEDYAN COM · contract 125 · 23.02.2026 | 25.611,44 RON | |||
| AMIA INVEST,STEDYAN COM · contract 54 · 06.10.2025 | 171.820,40 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMIA INVEST SRL CUI RO 14023985
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BLACK SEA EUROINVESTMENT CUI RO21211132
Valoare atribuită
96.731,44 RON
din 199.132,36 RON estimat
51,4%
Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 102.400,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.