Atribuită Anunț atribuire

Achizitie publica de lucrari pentru obiectivul de investitii: „Soluții ITS pentru transportul urban la nivelul Municipiului Târgoviște – Etapa II” - PMT-2025-P008, Cod unic de identificare: 4279944-2025-3.1

Număr anunț
CAN1151725
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.276.775,87 RON
Valoare atribuită
7.330.779,20 RON
Data anunțului
24.06.2026 11:03
Anunț de participare
CN1078470

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTIMATE S.A. CUI 33870323

Valoare atribuită

7.330.779,20 RON

din 7.276.775,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.