Atribuită Cumpărare directă

Pubela Pubele Tomberon Europubela Europubele GUNOI SELECTIV 120 L litri 120L negru gunoi menajer

Număr anunț
DA33571189
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA ILFOV (CUI 37449468)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,34 RON
Valoare atribuită
142,34 RON
Data publicării
02.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,34 RON

din 142,34 RON estimat