Atribuită Cumpărare directă

Bec pt. lampa scialitica Dr. Mach 50 W 64650

Număr anunț
DA33571417
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI 14900860)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
655,50 RON
Valoare atribuită
655,50 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,50 RON

din 655,50 RON estimat