Atribuită Cumpărare directă

ucrari reparatii structuri plutitoare/sisteme cabluri sustinere balize

Număr anunț
DA33572012
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
MODUL APEX CONSTRUCT SRL (CUI 33673534)
Cod CPV
45255410-6 · Lucrari de montaj in larg (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat