Atribuită Cumpărare directă

Cusca transport animale cu roti

Număr anunț
DA33572018
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDFALAU (CUI 4201805)
Furnizor / câștigător
HSV BROT PRODUCTIE S.R.L. (CUI 7163170)
Cod CPV
44316400-2 · Articole de fierarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.700 RON
Valoare atribuită
9.700 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.700 RON

din 9.700 RON estimat