Atribuită Cumpărare directă

Reparatie Monitor C80 S/N: KE181208002B

Număr anunț
DA33572110
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
594,02 RON
Valoare atribuită
594,02 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

594,02 RON

din 594,02 RON estimat