Atribuită Cumpărare directă

PACHET PARCHET+ACCESORII

Număr anunț
DA33572191
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA JIRLAU (CUI 17369577)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44112240-2 · Parchet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.626,47 RON
Valoare atribuită
11.626,47 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.626,47 RON

din 11.626,47 RON estimat