Atribuită Cumpărare directă

PACHET PANAIT SIRBU CARNE PASARE + OUA 03.08.2023

Număr anunț
DA33572286
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
COMIGA PROD IMPEX SRL (CUI 3821620)
Cod CPV
15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.533,50 RON
Valoare atribuită
11.533,50 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
03.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.533,50 RON

din 11.533,50 RON estimat