Atribuită Cumpărare directă

Benzina

Număr anunț
DA33572333
Autoritate contractantă
COMUNA VACARENI (CUI 15996227)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI 14041884)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
228,40 RON
Valoare atribuită
228,40 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,40 RON

din 228,40 RON estimat