Atribuită Cumpărare directă

Achiziție produse de protocol pentru asigurarea pauzelor de cafea la ședințele de lucru

Număr anunț
DA33572754
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.788 RON
Valoare atribuită
1.788 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.788 RON

din 1.788 RON estimat