Atribuită
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII IMBRACAMINTE BITUMINOASA S=630MP,PRIN STROPIRI SUCCESIVE ,IN COMUNA MAURENI
- Număr anunț
- DA33574078
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAURENI (CONSILIUL LOCAL MAURENI) (CUI 3227491)
- Furnizor / câștigător
- CRIVEST WASH&SERVICE (CUI 31800070)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.156,88 RON
- Valoare atribuită
- 24.156,88 RON
- Data publicării
- 03.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 04.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.