Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 16,0% sub estimat

„Soluții ITS pentru transportul urban la nivelul Municipiului Târgoviște”-executie lucrari – PMT-2025-P006, Cod unic de identificare: 4279944-2025-2.1

Număr anunț
CAN1151993
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.015.299,11 RON
Valoare atribuită
4.214.236,79 RON 16,0% sub estimat
Data anunțului
24.06.2026 11:03
Anunț de participare
CN1078443

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALTIMATE S.A. CUI 33870323

Valoare atribuită

4.214.236,79 RON

din 5.015.299,11 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 801.062,32 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.