Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 55,4% sub estimat
Autoturisme tip autoutilitar
- Număr anunț
- SCN1009042
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA ENERGETICA BUCURESTI S.A. (CUI 37752029)
- Furnizor / câștigător
- MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL (CUI 10751714)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 446.641 RON
- Valoare atribuită
- 199.000 RON 55,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2018 20:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1004976
- Termen limită
- 10.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017668
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Autoturisme tip utilitar - Lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Autoturisme tip utilitar pick-up cu cabina dubla - Lot 2.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII SI SPECIFICE v.j..docx.p7s
- FisaDate_DF1017668.pdf
- MODELE DE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL CUI RO 10751714
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
199.000 RON
din 446.641 RON estimat
55,4%
Adjudecat la 44,6% din estimat · economie 247.641 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.