Atribuită Cumpărare directă

antigel

Număr anunț
DA33574959
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
ARDAROM ACTIV SRL (CUI 31182727)
Cod CPV
24957000-7 · Aditivi chimici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
378,22 RON
Valoare atribuită
378,22 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

378,22 RON

din 378,22 RON estimat