Atribuită Cumpărare directă

Servicii informatice

Număr anunț
DA33575301
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.950 RON
Valoare atribuită
8.950 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.950 RON

din 8.950 RON estimat