Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR 12V 100AH VARTA

Număr anunț
DA33575704
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Furnizor / câștigător
VALMA PIESE AUTO SRL (CUI 29056620)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,66 RON
Valoare atribuită
638,66 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

638,66 RON

din 638,66 RON estimat