Atribuită Cumpărare directă

Prosop 20x20 celuloza,Prosop z albe

Număr anunț
DA33575787
Autoritate contractantă
Gradinita "Villanytelep" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367493)
Furnizor / câștigător
PAPER-LINE SRL (CUI 23962683)
Cod CPV
39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
861,74 RON
Valoare atribuită
861,74 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

861,74 RON

din 861,74 RON estimat