Atribuită Cumpărare directă

Papetarie

Număr anunț
DA33575804
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE CERCETARI BIOLOGICE IASI (CUI 17606320)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,41 RON
Valoare atribuită
216,41 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,41 RON

din 216,41 RON estimat