Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuţie lucrari pentru proiectul de investitii „Reabilitare, modernizare si dotare gradinita Piticot B, Oras Tirgu Ocna, Judetul Bacau”, finantat prin PNDL.
- Număr anunț
- SCN1009032
- Autoritate contractantă
- Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
- Furnizor / câștigător
- ALCONEP SRL (CUI 3590810)
- Cod CPV
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.244.228 RON
- Valoare atribuită
- 2.241.983,90 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2018 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1014256
- Termen limită
- 12.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017792
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Audit energetic.pdf.p7s
- 11. Expertiza tehnica.pdf.p7s
- 3. Modele de form.doc.p7s
- 4. Contract de proiectare si executie.doc.p7s
- 7. Instructiuni catre ofertanti.doc.p7s
- 7. Studiu de fezabilitate.pdf.p7s
- 8. Studiu Topografic.pdf.p7s
- 9. Studiu geotehnic.pdf.p7s
- Caiet sarcini - semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017792.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ALCONEP SRL CUI 3590810
Asociați 1
PENCRAFT SRL CUI RO19173045
Valoare atribuită
2.241.983,90 RON
din 2.244.228 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.244,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.