Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
PROIECTARE+ EXECUTIE MODERNIZARE SI EXTINDERE INFRASTRUCTURA DE APA POTABILA SI INFINTARE RETEA DE CANALIZARE IN COMUNA SCAESTI, JUDETUL DOLJ
- Număr anunț
- SCN1009029
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCAESTI (CUI 4554165)
- Furnizor / câștigător
- ERPIA SA (CUI 3730956)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.197.892,75 RON
- Valoare atribuită
- 24.154.808,93 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2018 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1005980
- Termen limită
- 24.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017427
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Draft Clauze contractuale.doc.p7s
- FisaDate_DF1017427.pdf
- Formulare.doc.p7s
- SF Apa.rar.p7s
- SF Canalizare Piese scrise.rar.p7s
- SF Canalizare PSVolumul II.rar.p7s
- SF Canalizare Volumul I- I.rar.p7s
- SF Canalizare Volumul I .rar.p7s
- Studii Geotehnice 1 .rar.p7s
- Studiu Geotehnic 2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ERPIA SA CUI RO 3730956
Asociați 1
INFRA&CIVIL DESIGN SRL CUI 31146210
Subcontractanți 5
AUTOMATIC SYSTEMS S.R.L. CUI RO 16411916
CON METAL CF SRL CUI RO 16494563
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760
IMEP SYSTEMS SRL CUI 29533818
STRUCTURAL ENGINEERING AND TECHNOLOGY SRL CUI 34283530
Valoare atribuită
24.154.808,93 RON
din 24.197.892,75 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 43.083,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.