Atribuită Cumpărare directă

Pachet Primeri Col(1, 2) si Jun (3,4)

Număr anunț
DA33576677
Autoritate contractantă
Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
Furnizor / câștigător
FILARA BIOMED SRL (CUI 26561708)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,80 RON
Valoare atribuită
278,80 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,80 RON

din 278,80 RON estimat