Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare sezlong fisso pentru Strandul Neptun
- Număr anunț
- DA33577637
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39113400-1 · Sezlonguri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.692 RON
- Valoare atribuită
- 13.692 RON
- Data publicării
- 03.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 05.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.