Atribuită Cumpărare directă

Mentenanță iluminat public

Număr anunț
DA33577786
Autoritate contractantă
COMUNA DARLOS (PRIMARIA DARLOS SIBIU) (CUI 4406010)
Furnizor / câștigător
SANDA EMIL PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 44001881)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.706,55 RON
Valoare atribuită
13.706,55 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.706,55 RON

din 13.706,55 RON estimat