Atribuită Anunț de participare

„ACHIZIŢIE UTILAJE PENTRU ÎNTREȚINEREA DOMENIULUI PUBLIC AL COMUNEI GĂNEȘTI, JUDEŢUL MUREȘ”

Număr anunț
SCN1009012
Autoritate contractantă
COMUNA GANESTI (CUI 4436852)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296.699,86 RON
Valoare atribuită
296.670 RON
Data publicării
30.07.2018 15:37
Anunț de atribuire
SCNA1004595
Termen limită
14.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017759

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

296.670 RON

din 296.699,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.