Atribuită Cumpărare directă

ATORIS 20MG X 28CP FILM (ATORVASTATINUM)

Număr anunț
DA33578624
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,36 RON
Valoare atribuită
180,36 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

180,36 RON

din 180,36 RON estimat