Atribuită Cumpărare directă

ANXIAR 1MG X 50CP (LORAZEPAMUM)

Număr anunț
DA33578647
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33661400-5 · Medicamente impotriva bolii Parkinson (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,60 RON
Valoare atribuită
239,60 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,60 RON

din 239,60 RON estimat