Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire vane reducere presiune

Număr anunț
DA33578801
Autoritate contractantă
Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI 24996781)
Cod CPV
09331000-8 · Panouri solare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465,54 RON
Valoare atribuită
465,54 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

465,54 RON

din 465,54 RON estimat