Atribuită Cumpărare directă

produse de curatenie

Număr anunț
DA33579470
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSOBA (CUI 19127987)
Furnizor / câștigător
ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.479,36 RON
Valoare atribuită
1.479,36 RON
Data publicării
03.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.479,36 RON

din 1.479,36 RON estimat