Atribuită
Cumpărare directă
Clisma Lax 133ML - set clisma - irigator SOFARFARM
- Număr anunț
- DA33579710
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- SOCORO SUPPLY SRL (CUI 26005273)
- Cod CPV
- 33613000-0 · Laxative (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.238 RON
- Valoare atribuită
- 1.238 RON
- Data publicării
- 03.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 04.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.