Atribuită
Cumpărare directă
Congelator vertical Daewoo FZ-359HEX, 274 l, NoFrost, 7 sertare, Display LED, Usa reversi [154828]
- Număr anunț
- DA33579897
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U. M. 02049 Constanta (CUI 4515514)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 03.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 04.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.