Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat
Contract de furnizare materiale de serigrafie
- Număr anunț
- SCN1021712
- Autoritate contractantă
- SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI RO3286536)
- Furnizor / câștigător
- INTERCONEX SRL (CUI 6011521)
- Cod CPV
- 44424300-1 · Banda reflectorizanta (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 251.010 RON
- Valoare atribuită
- 220.356,60 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2018 07:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1009000
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028671
Documente
Documentația de atribuire
- AC Modele formulare.docx.p7s
- Caiet de sarcini materiale serigrafie 2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028671.pdf
- Model contract materiale serigrafie 2018.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INTERCONEX SRL CUI 6011521
Valoare atribuită
220.356,60 RON
din 251.010 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 30.653,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.