Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 86,7% sub estimat

Delegarea de gestiune prin concesiune a Serviciului de iluminat public a Comuna Negresti, Judetul Neamt

Număr anunț
PC1001694
Autoritate contractantă
Comuna Negresti (CUI 17474424)
Furnizor / câștigător
IULION INSTALELECTRIC SRL (CUI 30125820)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.000 RON
Valoare atribuită
49.782 RON 86,7% sub estimat
Data publicării
26.08.2021 14:25
Anunț de atribuire
PCA1000491
Termen limită
16.09.2021 12:00
Documentație de atribuire
DF1122027

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

49.782 RON

din 375.000 RON estimat 86,7%

Adjudecat la 13,3% din estimat · economie 325.218 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.