Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,9% sub estimat

Delegarea gestiunii serviciului public de salubrizare pe teritoriul Comunei Dumbravita, Judet Brasov, respectiv a activitatii de - colectare separata si transport separat al deseurilor menajere si al deseurilor similare provenind din activitati comerciale din industrie si institutii, inclusiv fractii colectate separat

Număr anunț
PC1002362
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4777132)
Furnizor / câștigător
COMPREST SA (CUI 1095130)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.704.220 RON
Valoare atribuită
3.484.740 RON 25,9% sub estimat
Data publicării
28.05.2023 19:53
Anunț de atribuire
PCA1002928
Termen limită
19.09.2023 12:00
Documentație de atribuire
DF1180434

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
COMPREST SA CUI RO 1095130
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

3.484.740 RON

din 4.704.220 RON estimat 25,9%

Adjudecat la 74,1% din estimat · economie 1.219.480 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.