Atribuită
Anunț de participare
Autogunoiera compactoare cu o capacitate de min 15 mc –max 16 mc –1 buc. in sistem leasing Autogunoiera compactoare cu o capacitate de min 15 mc –max 16 mc cu sistem de incarcare containere 4 mc. tip skiploader conform DIN30720 sau echivalent – 1 buc, in sistem leasing
- Număr anunț
- CN1005443
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI RO8670570)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 34144512-0 · Vehicule de compactare a deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000.000 RON
- Valoare atribuită
- 999.749,82 RON
- Data publicării
- 23.10.2018 02:19
- Anunț de atribuire
- CAN1011904
- Termen limită
- 26.11.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 204-464272
- Documentație de atribuire
- DF1027930
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini1.pdf.p7s
- caiet sarcini2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1027930.pdf
- Formulare37.doc.p7s
- MODEL CONTRACT TRIPARTIT FURNIZARE AUTOGUNOIERE _Tega .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Subcontractanți 1
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI RO 14360018
Valoare atribuită
999.749,82 RON
din 1.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro